Residorm’da İndirimli Kayıt Dönemi Başlıyor!

Residorm’da 2020-2021 akademik yılı indirimli erken kayıt kampanyası başlıyor. En düşük fiyatlarımızın yer aldığı, en avantajlı ilk erken kayıt dönemimiz Residorm Balıkesir ve Residorm Muğla’da 25 Şubat’ta, Residorm Kırıkkale’de ise 3 Mart’ta başlıyor. Kayıt yenilemek isteyen öğrencilerimizi %26’ya varan büyük indirimler bekliyor. 

 

İndirim oranlarımız her sene olduğu gibi Residorm’da konakladığınız yıla göre kademeli olarak artıyor. Residorm’da ikinci, üçüncü ve dördüncü sene konaklayacak öğrencilerimizin hepsinin avantajı var. Residorm’da kaçıncı yıla kayıt yaptırdığınıza bağlı olarak indirim oranları da artıyor.

 

İlk fırsat döneminin ardından yine sınırlı sayıda öğrencimizin yararlanabileceği ikinci fırsat dönemi başlayacak. Bu iki dönemi de kaçırmanız durumunda Residorm’a ilk defa kayıt olan bir öğrenciye uygulanan fiyat üzerinden kayıt yeniliyor olacaksınız. Sınırlı sayıda öğrencilerimiz için sunduğumuz bu erken kayıt fırsatlarını kaçırmamak için bir an önce kayıt yaptırmanızda fayda var. Bunun için bütçenize ek bir yük getirmeyen, oldukça basit bir prosedürümüz var:

 

1- Halihazırda “Güvence Bedeli” olarak ödemiş olduğunuz tutar, 2019-2020 yılının bitiminde size iade edilmeyip bu sefer 2020-21 döneminin “Güvence Bedeli (Yeni Kayıt Kaporası)” olarak hesabınızda kalmaya devam edecek.

 

2-  Kampanya dönemindeki indirimli fiyatlardan yararlanmak için 2020-21 dönemine ait yeni kayıt sözleşmesi ile taahhütnamenin hem öğrencimiz ve hem velisi tarafından imzalanması gerekiyor. Bunun için sözleşme ve taahhütnameyi öğrencimizle sizlere ulaştırıyor olacağız.

 

3- Yeni dönemin ödemelerini 2020 Eylül ayında öğrencimiz tekrar yurda geldiği zaman yapmaya başlayacaksınız.

 

Biz her yıl olduğu gibi gelecek yıl da sizlere bi’ odadan daha fazlasını sunmaya devam ediyor olacağız. 2020-21 yılında da sizleri aramızda görmek dileği ile…

 

Detaylı bilgi için aşağıda belirtilen yurt telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Residorm Balıkesir: 0266 999 1 666

Residorm Kırıkkale: 0318 999 1 666

Residorm Muğla: 0252 999 1 666

 

Ayrıca erken kayıt kampanyası ile ilgili güncel duyurulara da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/residorm

Instagram: https://www.instagram.com/residorm/

Twitter: https://twitter.com/residormtr

 

*Erken kayıt fırsatlarından Residorm Balıkesir’de ilk 300, Residorm Kırıkkale ve Muğla’da ise ilk 250 öğrencimiz yararlanacaktır.

*İndirim oranları şehirlere, oda ve ödeme tipine göre değişmektedir.

Residorm, 10 Şubat 2020