Residorm’da Erken Kayıt Fırsatları Başlıyor!

Residorm’da 2018-2019 akademik yılı erken kayıtları 6 Mart’ta başlıyor. Kayıt yenilemek isteyen öğrencilerimizi %28’e varan büyük indirimler bekliyor. 

İndirim oranlarımız her sene olduğu gibi Residorm’da konakladığınız yıla göre kademeli olarak artıyor. Residorm’da ikinci, üçüncü ve dördüncü sene konaklayacak öğrencilerimizin hepsinin avantajı var.

En düşük fiyatlarımızın yer aldığı, en avantajlı ilk erken kayıt dönemimiz 6 Mart 2018 tarihinde başlıyor. Bu fiyatlardan, bize ilk başvuran 250 öğrencimiz yararlanabilecek. Residorm’da kaçıncı yıla kayıt yaptırdığınıza bağlı olarak indirim oranları da artıyor.

İlk fırsat döneminin ardından yine 250 öğrenci ile sınırlı ikinci fırsat dönemi başlayacak. Bu dönemde kayıt yenileyen öğrencilerimize ise %18’e varan indirimler uyguluyoruz.

Sınırlı sayıda öğrencilerimiz için sunduğumuz bu erken kayıt fırsatlarını kaçırmamak için bir an önce kayıt yaptırmanızda fayda var.

Bunun için bütçenize ek bir yük getirmeyen, oldukça basit bir prosedürümüz var:

  • Güvence bedeli olarak ödemiş olduğunuz tutar, 2017-18 akademik yılının bitiminde, 2018-19 döneminin Güvence Bedeli (Cayma Parası) olarak içeride kalmaya devam edecek.
    2-  Yeni konaklama dönemine ait yeni kayıt sözleşmesi ve taahhütnamenin öğrencimiz ve velisi tarafından imzalanması gerekiyor. Veli imzası için sözleşme ve taahhütnameyi öğrencimizle sizlere ulaştırıyor olacağız.
    3-  Yeni dönemin ödemelerini 2018 Eylül ayında öğrencimiz tekrar yurda geldiği zaman yapmaya başlayacaksınız.
    4-  Erken kayıt yaptıktan sonra 2018 Eylül ayında yurda giriş yapmama ve yeni dönemin ödeme işlemlerini tamamlamama durumunda içeride bulunan Güvence Bedeli (Cayma Parası) yanacak, iade edilmeyecektir.

Biz her yıl olduğu gibi gelecek yıl da sizlere bi’ odadan daha fazlasını sunmaya devam ediyor olacağız.

2018-19 yılında da sizleri aramızda görmek dileği ile…

  • İndirim oranları şehirlere, oda ve ödeme tipine göre değişmektedir.
  • Residorm Muğla’da ekstra 150 TL’lik indirim kuponu da bizden!

Residorm, 9 Şubat 2018